Jesteśmy internetowym sklepem medycznym wyposażającym placówki służby zdrowia począwszy od prywatnych gabinetów lekarskich, przez kliniki a kończąc na szpitalach. Oferujemy sprzęt medyczny i aparaturę medyczną najwyższej jakości. Każdego klienta obsługujemy słuchając jego potrzeb i oczekiwań, doradzamy zgodnie z naszym wieloletnim doświadczeniem. Nasz sprzęt i aparatura medyczna jest na światowym poziomie posiada wszystkie niezbędne certyfikaty i wpisy do rejestru wyrobów medycznych. Posiadamy duże grono zadowolonych klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzętu medycznego.

Fotel-porodowy-Brawo-Mama.jpg

Próba wysiłkowa SYSTEM N-STRESS 1200 WPróba wysiłkowa SYSTEM N-STRESS 1200 W

Do wszystkich oferowanych przez nas zestawów prób wysiłkowych w tym systemy oraz bieżnie zapewniamy: serwis gwarancyjny, serwis pogwarancyjny, reakcję serwisu do 24 godzin od momentu zgłoszenia, komplet części zamiennych, telefoniczne wsparcie techniczne, instrukcje obsługi w języku Polskim, komplet wymaganych atestów, dostawa i instalacja aparatu u oraz szkolenie personelu - 100% - gratis na terenie całej Polski.

Próba wysiłkowa SYSTEM N-STRESS 1200 W

Stanowi doskonałe narzędzie do diagnostyki wysiłkowej. Najważniejsza jest jakość zapisu-system N-Stress łączy wysoką częstość próbkowania 4000Hz, filtry zakłóceń mięśniowych, falowania linii izoelektrycznej. Alarmy oraz automatyczny wydruk. Możesz wprowadzić własne parametry generowania automatycznych wydruków EKG jak również ustalić parametry alarmów oraz funkcję przypominania dla wybranego parametru, etapu lub czasu.

Analiza arytmii

System dokonuje detekcji zaburzeń rytmu. Automatycznie wychwytuje pobudzenia nadkomorowe oraz komorowe. Możesz wydrukować istotne zdarzenia jako przykłady.

Funkcja Scroll Back –zatrzymanie zapisu EKG

Zobacz czy czegoś nie przegapiłeś! Podczas każdego badania wysiłkowego są momenty gdy tracisz kontakt wzrokowy z monitorem np. podczas mierzenia i wprowadzania danych ciśnienia krwi. W systemie N-Stress użytkownik może zatrzymać fragment EKG na ekranie z jednoczesną obserwacją aktualnego zapisu. W „zatrzymanym” oknie możesz przesuwać zapis w przód i w tył tak by wyświetlić żądany fragment EKG od początku badania do chwili obecnej. Okno daje możliwość wydruku wybranego fragmentu „zatrzymanego EKG” podczas gdy pacjent jest na bieżąco monitorowany.

 

Oferta i cena po konsultacjach z przedstawicielem Euro-Medical.