Jesteśmy internetowym sklepem medycznym wyposażającym placówki służby zdrowia począwszy od prywatnych gabinetów lekarskich, przez kliniki a kończąc na szpitalach. Oferujemy sprzęt medyczny i aparaturę medyczną najwyższej jakości. Każdego klienta obsługujemy słuchając jego potrzeb i oczekiwań, doradzamy zgodnie z naszym wieloletnim doświadczeniem. Nasz sprzęt i aparatura medyczna jest na światowym poziomie posiada wszystkie niezbędne certyfikaty i wpisy do rejestru wyrobów medycznych. Posiadamy duże grono zadowolonych klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzętu medycznego.

Resuscytatory-dla-noworodkw-Typ-G-03.jpg
Wózek anestezjologiczny - wyposażenie oddziałów anestezjologicznych

Wózek anestezjologiczny

Wózek anestezjologiczny JDEMZ - bardzo popularny na polskim rynku medycznym wózek anestezjologiczny. Różna kolorystyka wózka, duże wyposażenie w naprawdę atrakcyjnej cenie, 4 cichobieżne kółka, które nie rysują podłogi, 2 plastikowe kosze, nadstawka dwurzędowa na plastikowe pojemniki i wiele innych: https://euro-medical.pl/wozki-medyczne/wozek-anestezjologiczny-jdemz-234 

 

Wózek szpitalny anestezjologiczny JDEMZ konstrukcja wózka oparta na czterech kolumnach aluminiowych.  Trzy uchwyty do przetaczania wózka umieszczone na blacie głównym po bokach i z tyłu wózka. Uchwyt stanowią także zabezpieczenie przed zsuwaniem się pojemników z blatu roboczego. Stabilna konstrukcja nadstawki wykonana ze stali pokrytej lakierem proszkowym. 10 uchylnych plastikowych pojemników w nadstawce anestezjologicznej zabezpieczonych zamkiem na kluczyk.