Jesteśmy internetowym sklepem medycznym wyposażającym placówki służby zdrowia począwszy od prywatnych gabinetów lekarskich, przez kliniki a kończąc na szpitalach. Oferujemy sprzęt medyczny i aparaturę medyczną najwyższej jakości. Każdego klienta obsługujemy słuchając jego potrzeb i oczekiwań, doradzamy zgodnie z naszym wieloletnim doświadczeniem. Nasz sprzęt i aparatura medyczna jest na światowym poziomie posiada wszystkie niezbędne certyfikaty i wpisy do rejestru wyrobów medycznych. Posiadamy duże grono zadowolonych klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzętu medycznego.

Pompy-infuzyjne-jednostrzykawkowe.jpg

Wózek do przewożenia chorych  E-2Wózek do przewożenia chorych  E-2

Z hydraulicznie regulowaną wysokością w zakresie 46- 85cm. Centralna blokada kół w standardzie. Wyposażenie: materac, barierki boczne, wieszak kroplówki, kosz na butlę gazową. Poznaj nasze wózki do przewożenia chorych i ich atrakcyjną cenę.

Wózek do przewożenia chorych  E-2

 

Wózek do przewożenia chorych E-2 przeznaczony jest do przewożenia pacjentów na terenie szpitala, przychodni i innych placówkach medycznych. Stalowa konstrukcja wózka  pokryta jest lakierem proszkowym, odpornym na promieniowanie UV, uszkodzenia mechaniczne i środki dezynfekcyjno-myjące. Wózek posiada hydrauliczną regulację wysokości leża realizowaną pompą nożną . Leże wózka dwusegmentowe, oparcie pleców sterowane za pomocą sprężyny gazowej ułatwiającej znacznie obsługę personelowi medycznemu. W narożnikach wózka znajdują się krążki odbojowe zabezpieczające zarówno ściany przed obiciami oraz zabezpieczające sam wózek. Wózek standartowo wyposażony jest w barierki boczne łatwo i szybko obsługiwane za pomocą jednego przycisku. Ponadto wózek standartowo wyposażony jest w wieszak kroplówki oraz kosz na butlę z tlenem.

 

PARAMETRY TECHNICZNE:  

Wymiary zewnętrzne: 210× 69cm

Długość leża: 1950mm

Szerokość leża: 630mm

Zakres regulacji wysokości leża: 46-85cm

Regulacja oparcia pleców: 45°

Dopuszczalne obciążenie: do 170kg   

Masa wózka: ~80kg

Zobacz: https://euro-medical.pl/wozki-do-przewozenia-chorych/wozek-do-przewozenia-chorych-e-2 

 

 

Oferta i cena po konsultacjach z przedstawicielem Euro-Medical.