Jesteśmy internetowym sklepem medycznym wyposażającym placówki służby zdrowia począwszy od prywatnych gabinetów lekarskich, przez kliniki a kończąc na szpitalach. Oferujemy sprzęt medyczny i aparaturę medyczną najwyższej jakości. Każdego klienta obsługujemy słuchając jego potrzeb i oczekiwań, doradzamy zgodnie z naszym wieloletnim doświadczeniem. Nasz sprzęt i aparatura medyczna jest na światowym poziomie posiada wszystkie niezbędne certyfikaty i wpisy do rejestru wyrobów medycznych. Posiadamy duże grono zadowolonych klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzętu medycznego.

Defibrylatory-AED-G3-PRO.jpg

Wózek do przewożenia chorych  E-3Wózek do przewożenia chorych  E-3

Centralna blokada kół,Z regulowaną wysokością w zakresie 58- 87cm, Wyposażenie: materac, barierki boczne, wieszak kroplówki, kosz na butlę gazową.

Wózek do przewożenia chorych  E-3

Wózek do przewożenia chorych E-3 przeznaczony jest do przewożenia pacjentów na terenie szpitala, przychodni i innych placówkach medycznych. Stalowa konstrukcja wózka  pokryta jest lakierem proszkowym, odpornym na promieniowanie UV, uszkodzenia mechaniczne i środki dezynfekcyjno-myjące. Wózek posiada regulację wysokości leża realizowaną za pomocą mechanizmu śrubowego. Leże wózka dwusegmentowe wypełnione tworzywem ABS. Oparcie pleców regulowane za pomocą sprężyny gazowej - łatwo obsługiwalnej. 

 

PARAMETRY TECHNICZNE:  

Wymiary zewnętrzne:  196x 66cm

Wymiary leża: 193x 61cm

Zakres regulacji wysokości leża: 58-87cm

Regulacja oparcia pleców: 35°

Dopuszczalne obciążenie: do 170kg

Waga wózka: 94kg

 

 

Oferta i cena po konsultacjach z przedstawicielem Euro-Medical.