Jesteśmy internetowym sklepem medycznym wyposażającym placówki służby zdrowia począwszy od prywatnych gabinetów lekarskich, przez kliniki a kończąc na szpitalach. Oferujemy sprzęt medyczny i aparaturę medyczną najwyższej jakości. Każdego klienta obsługujemy słuchając jego potrzeb i oczekiwań, doradzamy zgodnie z naszym wieloletnim doświadczeniem. Nasz sprzęt i aparatura medyczna jest na światowym poziomie posiada wszystkie niezbędne certyfikaty i wpisy do rejestru wyrobów medycznych. Posiadamy duże grono zadowolonych klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzętu medycznego.

Szafka-przykowa-MODO-i-MODO-PLUS.jpg

Wózek do przewożenia chorych  E-1-1Wózek do przewożenia chorych E-1-1 oparty na kolumnach  

Wózek do przewożenia chorych - Hydraulicznie regulowaną wysokością, Centralna blokada kół, hydraulicznie regulowana pozycja Trendelenburga i anty-Trendelenburga. Wyposażenie: materac, barierki boczne, wieszak kroplówki, kosz na butlę gazową.

Wózek do przewożenia chorych  E-3Wózek do przewożenia chorych  E-3

Centralna blokada kół,Z regulowaną wysokością w zakresie 58- 87cm, Wyposażenie: materac, barierki boczne, wieszak kroplówki, kosz na butlę gazową.

Wózek do przewożenia chorych  E-2Wózek do przewożenia chorych  E-2

Z hydraulicznie regulowaną wysokością w zakresie 46- 85cm. Centralna blokada kół w standardzie. Wyposażenie: materac, barierki boczne, wieszak kroplówki, kosz na butlę gazową. Poznaj nasze wózki do przewożenia chorych i ich atrakcyjną cenę.

Wózek do transportu chorych ST 27Wózek do transportu chorych ST 27

Wózek do przewożenia chorych z regulacją wysokości hydrauliczną, oparcie pleców regulowane sprężyną gazową. Wózek przeznaczony na oddziały szpitalne.

Wózek do przewożenia chorych  E-5Wózek do przewożenia chorych  E-5

Z ręcznie regulowaną wysokością w zakresie 64- 85cm. Wyposażenie: materac, barierki boczne, wieszak kroplówki, kosz na butlę gazową.