Jesteśmy internetowym sklepem medycznym wyposażającym placówki służby zdrowia począwszy od prywatnych gabinetów lekarskich, przez kliniki a kończąc na szpitalach. Oferujemy sprzęt medyczny i aparaturę medyczną najwyższej jakości. Każdego klienta obsługujemy słuchając jego potrzeb i oczekiwań, doradzamy zgodnie z naszym wieloletnim doświadczeniem. Nasz sprzęt i aparatura medyczna jest na światowym poziomie posiada wszystkie niezbędne certyfikaty i wpisy do rejestru wyrobów medycznych. Posiadamy duże grono zadowolonych klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzętu medycznego.

Aparat-EKG-600G.jpg

Ultrasonografy cyfrowy Edan DUS 60

Aparaty USG przenośne EDAN DUS 60 naczyniowe i kardiologiczne pozwalają na analizę badań przeprowadzonych cyfrowym ultrasonografem.Oferta dostosowana do potrzeb każdego klienta po konsultacjach z przedstawicielem Euro Medical. Najniższa cena-wysoka jakość.

Aparaty ( Aparat ) USG sprzedaż.

Sprawdzony producent – szybka sprzedaż.

Ultrasonograf USG Sprzedaż i szkolenia. dobra cena.

 

USG przenośne EDAN DUS 60 narządów, brzuszne, naczyniowe i kardiologiczne pozwalają na analizę badań przeprowadzonych cyfrowym ultrasonografem. Urządzenie posiada 12.1' monitor TFT wysokiej rozdzielczościPW Doppler.

 

 

Oferta i cena po konsultacjach z przedstawicielem Euro-Medical.