Jesteśmy internetowym sklepem medycznym wyposażającym placówki służby zdrowia począwszy od prywatnych gabinetów lekarskich, przez kliniki a kończąc na szpitalach. Oferujemy sprzęt medyczny i aparaturę medyczną najwyższej jakości. Każdego klienta obsługujemy słuchając jego potrzeb i oczekiwań, doradzamy zgodnie z naszym wieloletnim doświadczeniem. Nasz sprzęt i aparatura medyczna jest na światowym poziomie posiada wszystkie niezbędne certyfikaty i wpisy do rejestru wyrobów medycznych. Posiadamy duże grono zadowolonych klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzętu medycznego.

Laryngoskop-wiatowodowy.jpg

Ultrasonografy stacjonarne i przenośneUltrasonografy stacjonarne i przenośne

Aparaty USG w wielu opcjach: z drukarką lub bez drukarki, USG z doplerem lub bez doplera. Nasze aparaty doskonale sprawdzają się na różnych odziałach szpitalnych, min. Położnictwo, Ginekologia i diagnostyka niepłodności, Radiologia, Medycyna wewnętrzna, Neurologia, Kardiologia, Urologia, Onkologia, Ortopedia, Pediatria, Interna, badania jamy brzusznej, naczyniowe. Do wszystkich oferowanych przez nas aparatów USG zapewniamy: serwis gwarancyjny, serwis pogwarancyjny, reakcję serwisu do 24 godzin od momentu zgłoszenia, komplet części zamiennych, telefoniczne wsparcie techniczne, instrukcje obsługi w języku Polskim, komplet wymaganych atestów, dostawa i instalacja USG oraz szkolenie presonelu - 100% - gratis na terenie całej Polski. Oferta dostosowana do potrzeb każdego klienta po konsultacjach z przedstawicielem Euro Medical. Najniższa cena-wysoka jakość.

Aparaty ( Aparat ) USG sprzedaż.

Sprawdzony producent – szybka sprzedaż.

Ultrasonograf USG Sprzedaż i szkolenia. dobra cena.

 

Budowa kompaktowa i niewielkie wymiary aparatu wynikają z zastosowania przełomowych technologicznie rozwiązań elektronicznych, które pozwoliły uzyskać wysoką jakość obrazowania odpowiadającą wielodyscyplinarnym, stacjonarnym aparatom. Posiada nowoczesny cyfrowy układ formowania wiązki ultradźwiękowej i zaawansowane rozwiązania elektroniczne wykorzystujące układy programowalne zapewniające precyzyjne obrazowanie, praktycznie całkowicie pozbawione artefaktów nawet podczas badania głębokich struktur. USG Dzięki budowie modułowej posiada szerokie możliwości wyboru rodzaju oprogramowania i rozbudowy o wiele opcji, dostosowanych do indywidualnych potrzeb Klienta i wykonywanych przez niego badań. Jego zaletą jest m.in. możliwość zakupu aparatu bez modułu Dopplera spektralnego czy kolorowego z możliwością łatwej rozbudowy o te opcje. Aparat USG jest doskonałym rozwiązaniem mającym zastosowanie we wszystkich innych badaniach ultrasonograficznych (np. wersja radiologiczna, wersja kardiologiczna aparatu, itp) 

W zależności od wybranych przez Klienta opcji może mieć szerokie zastosowanie w badaniach: 

• jamy brzusznej, ginekologiczno -położniczych, urologicznych

• małych narządów, tarczycy, sutka, mięśniowo –szkieletowych 

• naczyniowych i transkranialnych

• pediatrycznych i neonatalnych

• kardiologicznych

Aparat umożliwia pełne wykorzystanie szerokopasmowych głowic posiadających wysoką czułość i wysoki współczynnik sygnał/szum, co umożliwia lepsze wzmocnienie sygnału. Każda z głowic ma możliwość wielokrotnego przełączania częstotliwości nadawczo-odbiorczej, dzięki czemu można wybrać optymalną częstotliwość w zależności od pacjenta, rodzaju i głębokości badania.

Nowa generacja szerokopasmowych wieloczęstotliwościowych głowic oraz precyzyjny Doppler kolorowy (opcja dodatkowa) wraz z zaskakująco szybkim przetwarzaniem danych, umożliwiają badania nawet najbardziej skomplikowanych przypadków i trudnych diagnostycznie pacjentów. 

Ergonomicznie zaprojektowany , wygodny i łatwy w obsłudze, bardzo czytelny interfejs użytkownika, wysokiej rozdzielczości monitor, bogaty wybór oprogramowań, ustawień i aplikacji gwarantują Użytkownikowi szybką i dokładną pracę. Cichy w pracy, o doskonałej ergonomii stwarza przyjazne warunki pracy zarówno dla Użytkownika jak i dla jego pacjentów.

 

Oferta i cena po konsultacjach z przedstawicielem Euro-Medical.