Jesteśmy internetowym sklepem medycznym wyposażającym placówki służby zdrowia począwszy od prywatnych gabinetów lekarskich, przez kliniki a kończąc na szpitalach. Oferujemy sprzęt medyczny i aparaturę medyczną najwyższej jakości. Każdego klienta obsługujemy słuchając jego potrzeb i oczekiwań, doradzamy zgodnie z naszym wieloletnim doświadczeniem. Nasz sprzęt i aparatura medyczna jest na światowym poziomie posiada wszystkie niezbędne certyfikaty i wpisy do rejestru wyrobów medycznych. Posiadamy duże grono zadowolonych klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzętu medycznego.

Bronchofiberoskop-intubacyjno-optyczny-LF-TP.jpg

Szafka przyłóżkowa SIMA PLUS i SIMASzafka przyłóżkowa SIMA PLUS i SIMA

Sprzedaż szafek przyłóżkowych w bardzo atrakcyjnych cenach po konsultacjach z przedstawicielami EURO-MEDICAL. Stała niska cena wyrobu. Możliwość wyboru kolorystki, dostępne opcje szafeczke z blatem bocznym.

Szafka przyłóżkowa MODO i MODO PLUSSzafka przyłóżkowa MODO i MODO PLUS

Sprzedaż szafeczek przyłóżkowych w bardzo atrakcyjnych cenach po konsultacjach z przedstawicielami EURO-MEDICAL. Stała niska cena szafek przyłóżkowych. Możliwość wyboru kolorystki, dostępne opcje szafeczke z blatem bocznym.

Szafka przyłóżkowa VIGO i VIGO PlusSzafka przyłóżkowa VIGO i VIGO Plus

Sprzedaż szafeczek przyłóżkowych w bardzo atrakcyjnych cenach po konsultacjach z przedstawicielami EURO-MEDICAL. Stała niska cena wyrobu. Możliwość wyboru kolorystki, dostępne opcje szafeczke z blatem bocznym.

Szafka przyłóżkowa SP-04Szafka przyłóżkowa SP-04

Sprzedaż szafeczek przyłóżkowych w bardzo atrakcyjnych cenach po konsultacjach z przedstawicielami EURO-MEDICAL. Stała niska cena wyrobu. Możliwość wyboru kolorystki.

Szafka przyłóżkowa VELO i VELO PLUSSzafka przyłóżkowa VELO i VELO PLUS

Sprzedaż szafeczek przyłóżkowych w bardzo atrakcyjnych cenach po konsultacjach z przedstawicielami EURO-MEDICAL. Stała niska cena wyrobu. Możliwość wyboru kolorystki, dostępne opcje szafeczke z blatem bocznym.

Szafka przyłóżkowa SP-01Szafka przyłóżkowa SP-01

Sprzedaż szafeczek przyłóżkowych w bardzo atrakcyjnych cenach po konsultacjach z przedstawicielami EURO-MEDICAL.