Jesteśmy internetowym sklepem medycznym wyposażającym placówki służby zdrowia począwszy od prywatnych gabinetów lekarskich, przez kliniki a kończąc na szpitalach. Oferujemy sprzęt medyczny i aparaturę medyczną najwyższej jakości. Każdego klienta obsługujemy słuchając jego potrzeb i oczekiwań, doradzamy zgodnie z naszym wieloletnim doświadczeniem. Nasz sprzęt i aparatura medyczna jest na światowym poziomie posiada wszystkie niezbędne certyfikaty i wpisy do rejestru wyrobów medycznych. Posiadamy duże grono zadowolonych klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzętu medycznego.

Resuscytatory-dla-noworodkw-Typ-G-03.jpg

Stół operacyjny Dr. Max 7000Stół operacyjny Dr. Max 7000

Stół operacyjny Dr. Max 7000 to bezkompromisowe bezpieczeństwo użytkowania stołu dla pacjentów i użytkowników, wygodne i proste użytkowanie oraz balans pomiędzy wysokimi parametrami technicznymi i ceną dla użytkownika. Stół operacyjny został zaprojektowany w taki sposób, aby zapewniał obsługującym wygodne, łatwe i intuicyjne użytkowanie.

Stół operacyjny Dr. Max 7000

Stół operacyjny uniwersalny Dr. Max 7000SBD    

 

- elektrohydrauliczny napęd funkcji regulacji wysokości, przechyłów wzdłużnych i bocznych, oparcia pleców, poziomowania leża, przesuwu wzdłużnego blatu, funkcji                 flex i reflex, blokowania stołu, 

- blat 4-segmentowy, z wbudowanym 5-tym segmentem w postaci ławeczki nerkowej z 0-121mm wypiętrzeniem,

- zasilanie bateryjne, 

- regulacja podnóżków przy pomocy sprężyn gazowych.

 

Oferta i cena po konsultacjach z przedstawicielem Euro-Medical.