Jesteśmy internetowym sklepem medycznym wyposażającym placówki służby zdrowia począwszy od prywatnych gabinetów lekarskich, przez kliniki a kończąc na szpitalach. Oferujemy sprzęt medyczny i aparaturę medyczną najwyższej jakości. Każdego klienta obsługujemy słuchając jego potrzeb i oczekiwań, doradzamy zgodnie z naszym wieloletnim doświadczeniem. Nasz sprzęt i aparatura medyczna jest na światowym poziomie posiada wszystkie niezbędne certyfikaty i wpisy do rejestru wyrobów medycznych. Posiadamy duże grono zadowolonych klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzętu medycznego.

Ultrasonografy-stacjonarne-i-przenone.jpg

Ssak NEW HOSPIVAC 400Ssak NEW HOSPIVAC 400

Sprzedaż ssaków w bardzo atrakcyjnych cenach. Wszystkie urządzenia ssące posiadają certyfikaty zgodności i wpisy do rejestru wyrobów medycznych. 

Ssak NEW HOSPIVAC 400

Parametry techniczne: maksymalny przepływ 90 L / min, maksymalne podciśnienie -95 kPa, wymiary 470x740x430mm, waga 20 kg, napięcie zasilania 230 V / 50 Hz, normy: EN 60601; ISO 10079-1. Wyposażenie: dwie butle 2L, lub (4L w opcji), z poliwęglanu z zastawką zabezpieczającą przed przepełnieniem, pedał do sterowania nożnego, wskaźnik i regulator podciśnienia, podstawa jezdna na kółkach, dreny silikonowe, filtr bakteryjny, łącznik drenów. Przeznaczenie: do liposukcji w blokach operacyjnych lub w ratownictwie medycznym.

 

Oferta i cena po konsultacjach z przedstawicielem Euro-Medical.

 

Zobacz: https://euro-medical.pl/ssaki-medyczne/ssak-new-hospivac-400-full