Jesteśmy internetowym sklepem medycznym wyposażającym placówki służby zdrowia począwszy od prywatnych gabinetów lekarskich, przez kliniki a kończąc na szpitalach. Oferujemy sprzęt medyczny i aparaturę medyczną najwyższej jakości. Każdego klienta obsługujemy słuchając jego potrzeb i oczekiwań, doradzamy zgodnie z naszym wieloletnim doświadczeniem. Nasz sprzęt i aparatura medyczna jest na światowym poziomie posiada wszystkie niezbędne certyfikaty i wpisy do rejestru wyrobów medycznych. Posiadamy duże grono zadowolonych klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzętu medycznego.

Bienia-QUINTON-TM-55.jpg

Ssak akumulatorowo-sieciowy NEW ASKIR 230V / 12VSsak akumulatorowo-sieciowy NEW ASKIR 230V / 12V

Ssak medyczny chirurgiczny z możliwością zasilania z: wewnętrznego akumulatora, z sieci ~230V, instalacji samochodowej. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą handlową.

SSAK ASKIR C30SSAK ASKIR C30

Ssak Askir C30 przeznaczony jest do szpitali, klinik, prywatnych gabinetów lekarskich oraz osób prywatnych. Ssak wykonany jest z wysokiej jakości, posiada wszelkie certyfikaty i atesty. Gwarantujemy wysoką gwarancję.

Ssak nożny G28Ssak nożny G28

Ssaki ( ssak ) sprzedaż najniższa cena wysoka jakość. Oferta i cena po konsultacjach z przedstawicielem Euro Medical. Sprawdzony producent – szybka sprzedaż.

Ssak NEW HOSPIVAC 350Ssak NEW HOSPIVAC 350

Do wszystkich oferowanych przez nas wyrobów zapewniamy: serwis gwarancyjny, serwis pogwarancyjny, reakcję serwisu do 24 godzin od momentu zgłoszenia, komplet części zamiennych, telefoniczne wsparcie techniczne, instrukcje obsługi w języku Polskim, komplet wymaganych atestów, dostawa i instalacja ssaków oraz szkolenie personelu - 100% - gratis na terenie całej Polski.

Ssak NEW ASKIR 20Ssak NEW ASKIR 20

Do wszystkich oferowanych przez nas wyrobów zapewniamy: serwis gwarancyjny, serwis pogwarancyjny, reakcję serwisu do 24 godzin od momentu zgłoszenia, komplet części zamiennych, telefoniczne wsparcie techniczne, instrukcje obsługi w języku Polskim, komplet wymaganych atestów, dostawa i instalacja ssaka medycznego oraz szkolenie personelu - 100% - gratis na terenie całej Polski.

Ssak NEW HOSPIVAC 400Ssak NEW HOSPIVAC 400

Sprzedaż ssaków w bardzo atrakcyjnych cenach. Wszystkie urządzenia ssące posiadają certyfikaty zgodności i wpisy do rejestru wyrobów medycznych. 

Ssak NEW ASKIR 30 Ssak NEW ASKIR 30 

Oferta i cena po konsultacjach z przedstawicielem Euro Medical. Sprzedaż ssaków w bardzo atrakcyjnych cenach. Wszystkie urządzenia ssące posiadają certyfikaty zgodności i wpisy do rejestru wyrobów medycznych.