Jesteśmy internetowym sklepem medycznym wyposażającym placówki służby zdrowia począwszy od prywatnych gabinetów lekarskich, przez kliniki a kończąc na szpitalach. Oferujemy sprzęt medyczny i aparaturę medyczną najwyższej jakości. Każdego klienta obsługujemy słuchając jego potrzeb i oczekiwań, doradzamy zgodnie z naszym wieloletnim doświadczeniem. Nasz sprzęt i aparatura medyczna jest na światowym poziomie posiada wszystkie niezbędne certyfikaty i wpisy do rejestru wyrobów medycznych. Posiadamy duże grono zadowolonych klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzętu medycznego.

Respiratory-noworodkowy.jpg

Spirometr Microlab ViasysSpirometr Microlab Viasys

NOWOŚĆ Generation Spirometr MicroLab Viasys z kolorowym ekranem dotykowym wysokiej rozdzielczości, za pomocą rysika lub opcjonalnej MicroMouse, tekstowymi plikami pomocy na ekranie oraz zintegrowaną, szybką drukarką o wysokiej rozdzielczości i bezpośrednim połączeniem USB z drukarkami Hewlett Packard do wydruków A4. MicroLab Mk8 oferuje pamięć testową dla pacjentów 2000 i w pełni konfigurowalną spirometrię ze standardową dokładnością Gold, wyświetlanie w czasie rzeczywistym ekranów przepływu / objętości, objętości / czasu lub motywów, wyjście USB i RS232 do podłączenia komputera, jeśli jest to wymagane. Praca z wewnętrznym akumulatorem lub napięciem sieciowym.

Spirometr Micro Loop Spirometr Micro Loop 

Podręczny spirometr MicroLoop jest wyposażony w bardzo intuicyjny kolorowy ekran dotykowy o wysokiej rozdzielczości, który umożliwia szybkie i dokładne wykonywanie testów spirometrycznych. Testy można przechowywać w wbudowanej pamięci, aby później przesłać je na komputer, gdy jest to konieczne (wymagane dodatkowe oprogramowanie SPCS).