Jesteśmy internetowym sklepem medycznym wyposażającym placówki służby zdrowia począwszy od prywatnych gabinetów lekarskich, przez kliniki a kończąc na szpitalach. Oferujemy sprzęt medyczny i aparaturę medyczną najwyższej jakości. Każdego klienta obsługujemy słuchając jego potrzeb i oczekiwań, doradzamy zgodnie z naszym wieloletnim doświadczeniem. Nasz sprzęt i aparatura medyczna jest na światowym poziomie posiada wszystkie niezbędne certyfikaty i wpisy do rejestru wyrobów medycznych. Posiadamy duże grono zadowolonych klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzętu medycznego.

Szafka-przykowa-SP-04.jpg

Resuscytatory dla dorosłych Typ G 01Resuscytatory dla dorosłych Typ G 01

Resuscytatory ( resuscytator ) dla dorosłych. Resuscytatory przeznaczone są do prowadzenia resuscytacji oddechowej w warunkach poza szpitalnych i na terenie zakładów służby zdrowia.

Resuscytatory dla noworodków Typ G 03Resuscytatory dla noworodków Typ G 03

Resuscytatory przeznaczone są do prowadzenia resuscytacji oddechowej w warunkach poza szpitalnych i na terenie zakładów służby zdrowia. Zapoznaj się z naszą oferta handlową.

Resuscytatory dla dzieci Typ G 02Resuscytatory dla dzieci Typ G 02

Resuscytatory ( resuscytator ) dla dzieci. Aparaty ambu przeznaczone są do prowadzenia resuscytacji oddechowej w warunkach poza szpitalnych i na terenie zakładów służby zdrowia.