Jesteśmy internetowym sklepem medycznym wyposażającym placówki służby zdrowia począwszy od prywatnych gabinetów lekarskich, przez kliniki a kończąc na szpitalach. Oferujemy sprzęt medyczny i aparaturę medyczną najwyższej jakości. Każdego klienta obsługujemy słuchając jego potrzeb i oczekiwań, doradzamy zgodnie z naszym wieloletnim doświadczeniem. Nasz sprzęt i aparatura medyczna jest na światowym poziomie posiada wszystkie niezbędne certyfikaty i wpisy do rejestru wyrobów medycznych. Posiadamy duże grono zadowolonych klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzętu medycznego.

St-do-przewijania-niemowlt.jpg

Respiratory noworodkowyRespirator Trilogy 100

Respirator Trilogy 100 przeznaczony do nieinwazyjnej i inwazyjnej wentylacji dorosłych i dzieci. Polskie menu, duży, kolorowy, czytelny wyświetlacz. Posiada wbudowany algorytm poprawiający synchronizację oddychania pacjenta.


Respirator Trilogy 100

 

Respirator Philips Respironics TRILOGY 100 służy do wentylacji inwazyjnej oraz nieinwazyjnej dzieci i dorosłych. Duży kolorowy wyświetlacz oraz polskie menu. Dostosuj się do zmieniających się potrzeb pacjentów Respirator Trilogy 100 przeznaczony jest do wentylacji inwazyjnej i nieinwazyjnej. 

Respiratory ( respirator ) sprzedaż najniższa cena wysoka jakość. 

Sprawdzony producent – szybka sprzedaż.

 

Oferta i cena po konsultacjach z przedstawicielem Euro Medical.