Jesteśmy internetowym sklepem medycznym wyposażającym placówki służby zdrowia począwszy od prywatnych gabinetów lekarskich, przez kliniki a kończąc na szpitalach. Oferujemy sprzęt medyczny i aparaturę medyczną najwyższej jakości. Każdego klienta obsługujemy słuchając jego potrzeb i oczekiwań, doradzamy zgodnie z naszym wieloletnim doświadczeniem. Nasz sprzęt i aparatura medyczna jest na światowym poziomie posiada wszystkie niezbędne certyfikaty i wpisy do rejestru wyrobów medycznych. Posiadamy duże grono zadowolonych klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzętu medycznego.

Pompy-infuzyjne-jednostrzykawkowe.jpg

Rentgen cyfrowy DaVinciRentgen cyfrowy DaVinci

Uniwersalny system radiograficzny SOLO + Uniwersalny system do ogólnych badań radiologicznych, z napędem silnikowym, zapewniający maksymalną elastyczność i wydajność kliniczną, łatwy w użyciu i obsłudze, ułatwiający ułożenie pacjenta w odpowiedniej pozycji. Jest on wyposażony w płaski detektor cyfrowy, zestaw do akwizycji i zarządzania obrazem aparatu RTG.

 Rentgen cyfrowy DaVinci

Całkowicie zintegrowany system, w którym zastosowane są najnowsze technologie dla rentgenowskich generatorów wysokiej częstotliwości, detektorów do płaskich ekranów oraz systemów zarządzania obrazem.

 

Rentgeny ( rentgen ) RTG sprzedaż najniższa cena wysoka jakość. 

Sprawdzony producent – szybka sprzedaż.

Oferta i cena po konsultacjach z przedstawicielem Euro Medical.