Jesteśmy internetowym sklepem medycznym wyposażającym placówki służby zdrowia począwszy od prywatnych gabinetów lekarskich, przez kliniki a kończąc na szpitalach. Oferujemy sprzęt medyczny i aparaturę medyczną najwyższej jakości. Każdego klienta obsługujemy słuchając jego potrzeb i oczekiwań, doradzamy zgodnie z naszym wieloletnim doświadczeniem. Nasz sprzęt i aparatura medyczna jest na światowym poziomie posiada wszystkie niezbędne certyfikaty i wpisy do rejestru wyrobów medycznych. Posiadamy duże grono zadowolonych klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzętu medycznego.

Resuscytatory-dla-dorosych-Typ-G-01.jpg

Parawany medyczneParawany medyczne

Doskonale sprawdzają się na wszystkich oddziałach gdzie dokonuje się opieka pacjenta. Sprzedaż parawanów i parawanów w bardzo atrakcyjnych cenach po konsultacjach z przedstawicielami EURO-MEDICAL. Cena wyrobu zależy od wyposażenia opcjonalnego wymiarów oraz kolorystki parawanów medycznych.

 

Parawany lekarskieParawany lekarskie

Parawan lekarski jednoczęściowy wykonany jest ze stali pokrytej wytrzymałym białym lakiem proszkowym.

Parawan metalowy IParawan metalowy I

Jednoczęściowy parawan metalowy stanowi niezbędne wyposażenie każdego gabinetu lekarskiego i kosmetycznego. Wykonany z metalowych rurek malowanych farbą proszkową na biało. Dostępny z ekranami w dowolnej kolorystyce.