Jesteśmy internetowym sklepem medycznym wyposażającym placówki służby zdrowia począwszy od prywatnych gabinetów lekarskich, przez kliniki a kończąc na szpitalach. Oferujemy sprzęt medyczny i aparaturę medyczną najwyższej jakości. Każdego klienta obsługujemy słuchając jego potrzeb i oczekiwań, doradzamy zgodnie z naszym wieloletnim doświadczeniem. Nasz sprzęt i aparatura medyczna jest na światowym poziomie posiada wszystkie niezbędne certyfikaty i wpisy do rejestru wyrobów medycznych. Posiadamy duże grono zadowolonych klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzętu medycznego.

Aparat-E600GC.jpg

Otoskop światłowodowy Gimalux FO czarnyOtoskop światłowodowy Gimalux FO czarny

Otoskop światłowodowy F.O. W porównaniu z tzw. tradycyjnymi C oświetla znacznie większy obszar pola widzenia, którego nie zasłania żarówka. Otoskop dostępny w kolorze czarnym, zielonym i niebieskim.

Otoskop światłowodowy Gimalux FO czarny

Otoskop światłowodowy FO GIMALUX. Oświetla szeroki obszar pola widzenia, żarówka ksenonowa 2,5 V, powiększenie x3. Otoskop w niskiej cenie i z szybką wysyłką do klienta. Dostępny w trzech kolorach: czarny, zielony i niebieski.

 

 

Oferta i cena po konsultacjach z przedstawicielem Euro Medical.