Jesteśmy internetowym sklepem medycznym wyposażającym placówki służby zdrowia począwszy od prywatnych gabinetów lekarskich, przez kliniki a kończąc na szpitalach. Oferujemy sprzęt medyczny i aparaturę medyczną najwyższej jakości. Każdego klienta obsługujemy słuchając jego potrzeb i oczekiwań, doradzamy zgodnie z naszym wieloletnim doświadczeniem. Nasz sprzęt i aparatura medyczna jest na światowym poziomie posiada wszystkie niezbędne certyfikaty i wpisy do rejestru wyrobów medycznych. Posiadamy duże grono zadowolonych klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzętu medycznego.

Pompy-infuzyjne-jednostrzykawkowe.jpg

Łóżko noworodkowe BC11Łóżko noworodkowe BC11

Łóżko noworodkowe przeznaczone jest na oddziały pediatryczne oraz porodowe. Łóżko wysokiej jakości, posiadające możliwość najazdu stelaż w stelaż dzięki któremu zajmuje mniej miejsca na salach pediatrycznych.

 Budowa łóżka noworodkowe składa się z rurek stalowych, pomalowanych na metaliczną szarość, stelaż osadzony na czterech kołach jezdnych o średnicy 50 mm. Łóżeczko posiada kojec z materacykiem oraz funkcję Trendelenburga. Zobacz inne modele tego asortymentu wejdź tutaj: http://www.euro-medical.pl/lozka-szpitalne-dzieciece

Parametry zewnętrzne łóżeczka:

- długość : 830 mm,

- szerokość: 450 mm,

- wysokość: 1040 mm

Parametry kojca wewnętrzne:

- długość : 660 mm,

- szerokość: 350 mm,

- wysokość: 220 mm.

Oferta i cena po konsultacjach z przedstawicielem Euro-Medical.