Jesteśmy internetowym sklepem medycznym wyposażającym placówki służby zdrowia począwszy od prywatnych gabinetów lekarskich, przez kliniki a kończąc na szpitalach. Oferujemy sprzęt medyczny i aparaturę medyczną najwyższej jakości. Każdego klienta obsługujemy słuchając jego potrzeb i oczekiwań, doradzamy zgodnie z naszym wieloletnim doświadczeniem. Nasz sprzęt i aparatura medyczna jest na światowym poziomie posiada wszystkie niezbędne certyfikaty i wpisy do rejestru wyrobów medycznych. Posiadamy duże grono zadowolonych klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzętu medycznego.

Szafka-przykowa-VELO-i-VELO-PLUS.jpg

Lampy bakteriobójcze wytwarzają promienie ultrafioletowe które oczyszczają powietrze z mikroorganizmów, w tym bakterii. Eksperci ostrzegają jednak, że jest to urządzenie, którym powinni się posługiwać osoby w tym przeszkolone bo przy nieodpowiednim użytkowaniu jest dla ludzi bardzo niebezpieczne.

Pamiętajmy że, lampy sterylizujące promieniami UV, służą wyłącznie do odkażania powietrza w pomieszczeniach. Pod żadnym pozorem nie mogą mieć kontaktu z człowiekiem czy ze zwierzętami domowymi.

Częstą praktyką na salach szpitalnych, w gabinetach dentystycznych czy kosmetycznych, jest sterylizacja wnętrz za pomocą lamp UV. Ma ona na celu usunięcie bakterii i wirusów głównie z otaczającego nas powietrza. Każdemu klientowi jednak przypominamy że, silne oddziaływanie mogłoby zaszkodzić personelowi i pacjentom, więc przed włączeniem urządzenia należy zadbać, by wszyscy opuścili napromieniowywane pomieszczenie.
Pamiętajmy że takie lampy bakteriobójcze mogą działać tylko i wyłącznie gdy w pomieszczeniach nie ma człowieka. Ponieważ promieniowanie UV jest bowiem groźne dla oczu i skóry. Szeroki wybór naszego asortymentu możecie poznać tutaj: 
http://www.euro-medical.pl/lampy-bakteriobojcze

Czy lampy bakteriobójcze zabijają wirusy?
Tak – lampy bakteriobójcze UV zabijają do 99% wszystkich wirusów, bakterii zawieszonych w powietrzu oraz zarodników pleśni. Bakteriobójcze produkty UV mają stosunek niszczenia patogenów wyższy niż wskaźnik 99%. Ze względu na swoje właściwości są one obecnie bardzo przydatne w szpitalach, laboratoriach medycznych, ośrodkach opieki dla osób starszych, posterunkach straży pożarnej i policji, stacjach tranzytowych, ale można je również stosować w szkołach, budynkach rządowych, budynkach biurowych i hotelach.