Jesteśmy internetowym sklepem medycznym wyposażającym placówki służby zdrowia począwszy od prywatnych gabinetów lekarskich, przez kliniki a kończąc na szpitalach. Oferujemy sprzęt medyczny i aparaturę medyczną najwyższej jakości. Każdego klienta obsługujemy słuchając jego potrzeb i oczekiwań, doradzamy zgodnie z naszym wieloletnim doświadczeniem. Nasz sprzęt i aparatura medyczna jest na światowym poziomie posiada wszystkie niezbędne certyfikaty i wpisy do rejestru wyrobów medycznych. Posiadamy duże grono zadowolonych klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzętu medycznego.

Pulsoksymetry-palcowe-MD300C3.jpg

Holter ciśnienia Oscar 2Holter ciśnienia Oscar 2

Oscar 2 jest pierwszym i jak na razie jedynym oscylometrycznym rejestratorem ciśnienia, który uzyskał pozytywną ocenę Europejskiego Towarzystwa Nadciśnienia i został zarekomendowany do badań klinicznych. Poznaj nasze holtery i ich zastosowanie.

Holter ciśnienia Oscar 2

Oscar 2 jest kompaktowym i lekkim aparatem do monitorowania ciśnienia krwi w warunkach ambulatoryjnych, metodą oscylomteryczną, która jest stosowana na całym świecie ze względu na prostotę obsługi i niskie koszty. Prostota tej technologii pozwala na szybkie przygotowanie pacjenta do badania.

holter ekg cena sprzedaż najniższa cena wysoka jakość. 

Sprawdzony producent – szybka sprzedaż.

Oferta i cena po konsultacjach z przedstawicielem Euro Medical.