Jesteśmy internetowym sklepem medycznym wyposażającym placówki służby zdrowia począwszy od prywatnych gabinetów lekarskich, przez kliniki a kończąc na szpitalach. Oferujemy sprzęt medyczny i aparaturę medyczną najwyższej jakości. Każdego klienta obsługujemy słuchając jego potrzeb i oczekiwań, doradzamy zgodnie z naszym wieloletnim doświadczeniem. Nasz sprzęt i aparatura medyczna jest na światowym poziomie posiada wszystkie niezbędne certyfikaty i wpisy do rejestru wyrobów medycznych. Posiadamy duże grono zadowolonych klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzętu medycznego.

St-do-przewijania-niemowlt.jpg

Fotel ginekologiczny FG-04 Fotel ginekologiczny FG-04 

Przeznaczony jest do podtrzymywania pacjentki w trakcie przeprowadzania badań i zabiegów ginekologicznych. Może być również wykorzystywany do badań i zabiegów urologicznych. Zapewnia pełne bezpieczeństwo pacjenta.

Fotel ginekologiczny FG-04

 

Fotel ginekologiczny FG-04 wykonany jest z profili stalowych pokrytych lakierem proszkowym. Segmenty leża tapicerowane są bezszwowo, dostępne w różnych kolorach (zapytaj o dostępne kolory). Regulacja oparcia pleców i siedziska realizowana jest z panelu nożnego za pomocą siłowników elektrycznych umożliwiających uzyskanie pozycji leżącej Trendelenburga i anty-Trendelenburga. Fotel ginekologiczny o stałej wysokości. Po bokach szyny ze stali nierdzewnej do mocowania wyposażenia dodatkowego. Powierzchnie lakierowane i tapicerowane łatwe w utrzymaniu czystości. W podstawie fotela składany podest.

 

Wyposażenie standardowe:

Podkolannik N-01 - 2 szt.

Uchwyt ręki U-08 - 2 szt.

Pojemnik ze stali nierdzewnej - 1 szt.

Zacisk Z-01 - 2 szt.

Wyposażenie dodatkowe:

Podpora stopy S-01 - 2 szt.

Podpora nóg dla u zyskania pozycji siedzącej S-04 - 1 szt.

Podpora ręki R-03 - 1 szt.

Wieszak kroplówki K-02 - 1 szt.

Zacisk Z-01 (ilość uzależniona od wyposażenia dodatkowego)

Ramię kolposkopu RK-01 - 1 szt.

 

Oferta i cena po konsultacjach z przedstawicielem Euro-Medical.