Jesteśmy internetowym sklepem medycznym wyposażającym placówki służby zdrowia począwszy od prywatnych gabinetów lekarskich, przez kliniki a kończąc na szpitalach. Oferujemy sprzęt medyczny i aparaturę medyczną najwyższej jakości. Każdego klienta obsługujemy słuchając jego potrzeb i oczekiwań, doradzamy zgodnie z naszym wieloletnim doświadczeniem. Nasz sprzęt i aparatura medyczna jest na światowym poziomie posiada wszystkie niezbędne certyfikaty i wpisy do rejestru wyrobów medycznych. Posiadamy duże grono zadowolonych klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzętu medycznego.

Wzki-inwalidzkie.jpg

Fotel ginekologiczy FG-01 Fotel ginekologiczy FG-01 

Fotel ginekologiczy FG-01 przeznaczony do badań i zabiegów ginekologicznych w placówkach służby zdrowia. Starannie przemyślana konstrukcja fotela ginekologicznego zapewnia wygodę przy wykonywaniu pracy oraz zwiększa poczucie bezpieczeństwa pacjenta.

Fotel ginekologiczy FG-01 

Fotel Ginekologiczny FG-01 wykonany został z profili stalowych pokrytych lakierem proszkowym. Segmenty leża są tapicerowane bezszwowo, dostępne w różnych kolorach. Regulacja oparcia pleców fotela ginekologicznygo dokonywana jest ręcznie, przy pomocy sprężyn gazowych. Możliwość uzyskania pozycji leżącej, Trendelenburga i anty-Trendelenburga. Stała wysokość siedziska fotela. Po bokach szyny ze stali nierdzewnej umożliwiające zamocowanie wyposażenia dodatkowego. W podstawie fotela składany podest. Powierzchnie lakierowane i tapicerowane łatwe w utrzymaniu czystości.

 

Wyposażenie standardowe:

Podkolannik N-01 - 2 szt.

Uchwyt ręki U-08 - 2 szt.

Pojemnik ze stali nierdzewnej - 1 szt.

Zacisk Z-01 - 2 szt.

 Wyposażenie dodatkowe:

Podpora stopy S-01 - 2 szt.

Podpora nóg dla u zyskania pozycji siedzącej S-04 - 1 szt.

Podpora ręki R-03 - 1 szt.

Wieszak kroplówki K-02 - 1 szt.

Zacisk Z-01 (ilość uzależniona od wyposażenia dodatkowego)

Ramię kolposkopu RK-01 - 1 szt

 

Oferta i cena po konsultacjach z przedstawicielem Euro-Medical.