Jesteśmy internetowym sklepem medycznym wyposażającym placówki służby zdrowia począwszy od prywatnych gabinetów lekarskich, przez kliniki a kończąc na szpitalach. Oferujemy sprzęt medyczny i aparaturę medyczną najwyższej jakości. Każdego klienta obsługujemy słuchając jego potrzeb i oczekiwań, doradzamy zgodnie z naszym wieloletnim doświadczeniem. Nasz sprzęt i aparatura medyczna jest na światowym poziomie posiada wszystkie niezbędne certyfikaty i wpisy do rejestru wyrobów medycznych. Posiadamy duże grono zadowolonych klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzętu medycznego.

Autoklaw-Autoklawy-z-drukark-i-bez-drukarki-.jpg

Fotel ginekologiczny  OT03-SFotel ginekologiczny  OT03-S

Fotel ginekologiczny - Elektryczne regulacje uzyskiwane z pilota:wysokości, oparcie pleców, Trendelenburga i anty- Trendelenburga. Podstawa obudowana osłonami tworzywa ABS. Wyposażenie: podkolanniki, uchwyty rąk, miska ginekologiczna,  rolka papieru podkładowego, listwy do mocowania wyposażenia w siedzisku. 

Fotel ginekologiczny OT03-S

 

Fotel z regulacją wysokości za pomocą pilota OT03-S posiada 3 silniki które regulowane są z pilota ręcznego sterującego: wysokością, pozycją Trendelenburga i anty-Trendelenburga oraz oparciem pleców. Konstrukcja fotela jest stalowa malowana proszkowo zabezpieczona przed korozją. Cała konstrukcja metalowa  pokryta jest anty-bakteryjne i łatwym w czyszczeniu tworzywem ABS. Tworzywo ABS jest tak zaprojektowane, aby ułatwić personelowi częste czyszczenie i dezynfekcję fotela.  Fotel wyposażony jest w pojemną tace wykonaną ze stali nierdzewne. Z obu stron fotela zamontowane są szyny ze stali nierdzewnej do których można zamontować potrzebne akcesoria i wyposażenie dodatkowe. Standardowe akcesoria: podkolanniki, uchwyty rąk, uchwyt na ręcznik(montowany za oparciem pleców), taca ze stali nierdzewnej, podłokietniki do wkłuć, segment nóg.

 

Oferta i cena po konsultacjach z przedstawicielem Euro-Medical.