Jesteśmy internetowym sklepem medycznym wyposażającym placówki służby zdrowia począwszy od prywatnych gabinetów lekarskich, przez kliniki a kończąc na szpitalach. Oferujemy sprzęt medyczny i aparaturę medyczną najwyższej jakości. Każdego klienta obsługujemy słuchając jego potrzeb i oczekiwań, doradzamy zgodnie z naszym wieloletnim doświadczeniem. Nasz sprzęt i aparatura medyczna jest na światowym poziomie posiada wszystkie niezbędne certyfikaty i wpisy do rejestru wyrobów medycznych. Posiadamy duże grono zadowolonych klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzętu medycznego.

Parawan_metalowy_I.jpg

Aparat EKG CM1200Aparat EKG CM1200

APARAT EKG 12 KANAŁOWY, 12 KANAŁOWY APARAT EKG TYP CM 1200

Aparat EKG 300GAparat EKG 300G

Przenośny aparat ekg  3-kanałowy elektrokardiograf o zwartej konstrukcji. Idealny do prywatnego gabinetu lekarskiego, jak również na wizyty domowe. Polskie MENU i zasilanie z wbudowanego akumulatora. Możliwość dokupienia oprogramowania do obróbki badań na PC !!!

                  Aparat EKG E600GC

Do wszystkich oferowanych przez nas aparatów EKG zapewniamy: serwis gwarancyjny, sAparat E600GC erwis pogwarancyjny, reakcję serwisu do 24 godzin od momentu zgłoszenia, komplet części zamiennych, telefoniczne wsparcie techniczne, instrukcje obsługi w języku Polskim, komplet wymaganych atestów, dostawa i instalacja aparatu u oraz szkolenie personelu - 100% - gratis na terenie całej Polski. Posiada duży wyświetlacz graficzny.

 

Aparat EKG 600GAparat EKG 600G

Nowy model Elektrokardiografu typ 600G teraz w wersji z dużym 7-calowym ekranem dotykowym oraz oprogramowaniem na PC umożliwiającym archiwizację wyników oraz zaawansowaną analizę ekg!.

Aparat EKG E30GAparat EKG E30G 

Aparaty EKG sprzedaż najniższa cena wysoka jakość.  Oferta i cena po konsultacjach z przedstawicielem Euro Medical. Sprawdzony producent - szybka sprzedaż.