Jesteśmy internetowym sklepem medycznym wyposażającym placówki służby zdrowia począwszy od prywatnych gabinetów lekarskich, przez kliniki a kończąc na szpitalach. Oferujemy sprzęt medyczny i aparaturę medyczną najwyższej jakości. Każdego klienta obsługujemy słuchając jego potrzeb i oczekiwań, doradzamy zgodnie z naszym wieloletnim doświadczeniem. Nasz sprzęt i aparatura medyczna jest na światowym poziomie posiada wszystkie niezbędne certyfikaty i wpisy do rejestru wyrobów medycznych. Posiadamy duże grono zadowolonych klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzętu medycznego.

Szafa-lekarska-MDB1-przeszklone-drzwi-i-boki.jpg

Aparat do znieczulania ogólnego typ ANASTAZJA 7500Aparat do znieczulania ogólnego typ ANASTAZJA 7500

 

Cechy produktu: Nowoczesny, bezpieczny, wygodny w obsłudze, uniwersalny aparat do znieczulenia, umożliwiający stosowanie różnorodnych metod znieczulania u pacjentów w szerokim przedziale wiekowym. Zasilany tlenem, podtlenkiem azotu i powietrzem (O2, N2O, AIR) z centrali lub z butli gazowych.

Aparat do znieczulania ogólnego typ ANASTAZJA 7700Aparat do znieczulania ogólnego typ ANASTAZJA 7700

Niezawodny i prosty w obsłudze aparat do znieczulania ogólnego idealny do zastosowania na salach operacyjnych przy diagnostyce i innych podobnych poziomach zadań pracy szpitala. Poznaj inne modele aparatów do znieczulenia.